12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Dlaczego zajęcia online są lepsze od stacjonarnych?

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się zajęcia online – taką formę zajęć oferują liczne szkoły oraz uniwersytety. Zdalna edukacja ma bowiem wiele zalet, poniżej pokrótce opisane zostaną najważniejsze korzyści płynące z zajęć online. W razie problemów technicznych, oferujemy bezpłatną pomoc.

Jakie są zalety zajęć online?

Zajęcia zdalne umożliwiają naukę z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy tylko komputer, tablet lub telefon i dostęp do Internetu. Nie ma konieczności dojazdów na zajęcia, co jest szczególnie istotne, gdy mieszkamy w mniejszej miejscowości, zwłaszcza gdy aura za oknem nie zachęca do spacerów i podróży. Możemy uczestniczyć w zajęciach i rozwijać nowe umiejętności bez konieczności wychodzenia z domu.

Ponadto, taka formuła zajęć umożliwia kontakt z najlepszymi specjalistami z całego świata, ze względu na brak ograniczeń. Podczas zajęć online mamy szansę uczyć się od ekspertów najlepszych w swoich dziedzinach.

W czym lepsze są zajęcia online od zajęć stacjonarnych?

W porównaniu z zajęciami stacjonarnymi, nauka zdalna niesie wiele korzyści. Oprócz braku konieczności wychodzenia z domu, ważną zaletą jest możliwość powtórki. Zajęcia w UTW APS są nagrywane i udostępniane słuchaczom, dzięki czemu możliwe jest odtworzenie ich w dogodnym czasie. W przeciwieństwie do zajęć stacjonarnych, gdzie materiał wykładany jest tylko raz, dzięki stałemu dostępowi, nasi kursanci mogą odtworzyć materiał zajęciowy w dowolnym czasie i miejscu. Dodatkowo, nie ma konieczności przekładania innych zobowiązań – wizyta u lekarza nie sprawi, że stracimy zajęcia – możemy je odtworzyć w dowolnej chwili. Jeśli jakieś zagadnienia są niezrozumiałe, kontakt online z wykładowcami pozwala szybko i przejrzyście wytłumaczyć wszelkie zawiłości.

Czego można się uczyć online?

W UTW APS oferujemy szereg kursów językowych online. Nasza oferta obejmuje następujące języki: angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski. Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nie zwlekaj – zapisz się już dziś na nasz kurs.

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.