12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Zajęcia online dla osób 50+

UTW APS to największa tego typu uczelnia prowadzona w pełni online. Mieszkając w każdym zakątku świata, można zostać naszym słuchaczem. Wszystkie nasze zajęcia są nagrywane!

Interesują Cię zajęcia stacjonarne? Kliknij tutaj

Doświadczaj nauki w najlepszym wydaniu! Nasze wykłady i warsztaty odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, obejmując szeroki zakres fascynujących dziedzin. Co więcej, zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów, w tym ekspertów o międzynarodowej renomie.

Rozwijaj swoje kompetencje językowe z nami! Oferujemy kursy językowe zarówno w grupach, jak i indywidualnie. W naszym repertuarze znajdziesz angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski oraz chiński. Niezależnie od Twojego poziomu, pomożemy Ci osiągnąć płynność i pewność w używanym języku.

W UTW APS oferujemy zajęcia dodatkowe obejmujące kursy komputerowe dla różnych poziomów zaawansowania, zajęcia gimnastyczne dostosowane do potrzeb uczestników oraz przestrzeń do spotkań i wymiany doświadczeń. Zapraszamy do uczestnictwa!

Oferujemy także szereg bezpłatnych zasobów, takich jak webinary, szybkie kursy, blog i testy poziomujące. Są one doskonałym uzupełnieniem naszej oferty edukacyjnej i świetną okazją do dalszego rozwijania się.

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach!

Czesne wynoszą tylko 129 zł!

Poznaj nasze wykłady i warsztaty

Nasze wykłady odbywają się regularnie w każdy czwartek o 17:00, oferując wgląd w szeroki zakres interesujących dziedzin. Są one prowadzone przez wybitnych specjalistów, w tym tych o międzynarodowej renomie. Na ilustracji po lewej stronie prezentujemy przykład takiego wykładu – w centrum znajduje się prezentacja, w prawym górnym rogu widać wykładowcę, a poniżej znajduje się czat, na którym uczestnicy mogą zadawać pytania.

Nasze warsztaty to wyjątkowe wydarzenia w UTW, organizowane w środy, zazwyczaj dwa razy w miesiącu. Uczestnicy mają możliwość aktywnego udziału dzięki włączonym kamerom i mikrofonom, co pozwala na dyskusje i zadawanie pytań. Tematyka warsztatów jest różnorodna, od szkoleń z obsługi komputera i smartfona, po warsztaty artystyczne takie jak origami, florystyka, czy też zajęcia związane ze zdrowiem. Przykładowe warsztaty origami są przedstawione na ilustracji po prawej stronie.

Dowiedz się jak zapisać się na UTW APS i korzystać z naszej platformy!

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki i łatwy do zrozumienia tutorial, który znajdziesz po prawej stronie. Zobacz, jak proste jest zapisanie się do nas i korzystanie z naszej platformy!

Cennik

Tylko zajęcia UTW

129 zł

za semestr

UTW + zajęcia językowe

478 zł za semestr

Rozłożenie na dwie raty: 255 zł/miesiąc
Rozłożenie na trzy raty: 170 zł/miesiąc

Tylko zajęcia językowe grupowe

429 zł za semestr

Rozłożenie na dwie raty: 230 zł/miesiąc
Rozłożenie na trzy raty: 155 zł/miesiąc

szczegółowy cennik znajdziesz tutaj

Poznaj nasze zajęcia językowe!

W UTW APS stawiamy na wysoką jakość nauczania języków obcych. Obecnie zatrudniamy dziewięciu profesjonalnych lektorów i native speakerów, dzięki którym możemy zaoferować kursy z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz chińskiego. Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika i dostosowanie tempa nauki do ich potrzeb.

Jesteśmy świadomi, że nauka języka obcego w każdym wieku, a szczególnie w wieku dojrzałym, jest doskonałym treningiem dla mózgu. Dlatego nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy stosują skuteczne metody nauczania, motywujące do aktywnego uczestnictwa i szybkiego postępu.

Dla naszych Uczestników udostępniamy bogaty zestaw materiałów do nauki, w tym nagrania, które są dostępne przez cały semestr. To umożliwia kontynuowanie nauki i powtarzanie materiału w dowolnym czasie i miejscu.

Warto podkreślić, że aby uczyć się u nas języka obcego, nie trzeba być zarejestrowanym słuchaczem UTW APS. Nasze kursy są otwarte dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty językowe i kulturowe.

Nauczycielami są doświadczeni lektorzy i native speakerzy.

Wszystkie nagrania oraz materiały do nauki są dostępne dla Słuchaczy przez cały semestr.

By uczyć się u nas języka obcego, nie trzeba być Słuchaczem UTW APS.

Język angielski

Ewelina
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
początkującym

Stanisław
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
podstawowym oraz średnio-zaawansowanym

Agnieszka
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
zaawansowanym

Język angielski daje możliwość porozumiewania się w każdym zakątku świata. Warto się go uczyć w każdym wieku, tym bardziej że jest to język o wiele łatwiejszy na przykład od naszego ojczystego języka. Wiele zapożyczeń we współczesnym języku polskim również pochodzi od niego.

Język hiszpański

Lekcje prowadzi lektorka, urodzona w Polsce, ale od lat mieszkająca, ucząca się i pracująca najpierw w Hiszpanii, potem w Meksyku.
Język hiszpański to dziś, poza angielskim, najpopularniejszy język świata. Posługuje się nim półtora miliarda ludzi, czyli więcej niż chińskim. Używany jest na kilku kontynentach.
Uchodzi za jeden z najłatwiejszych do nauczenia się. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie tym językiem będzie jeszcze bardziej rosło.

Język włoski

Jest językiem urzędowym we Włoszech, Watykanie, Szwajcarii i San Marino. Uchodzi za łatwy do nauczenia się. Jest piękny, melodyjny. Najlepiej dowodzi tego fakt, że prawie wszystkie słynne opery świata wykonywane są właśnie w tym języku. Włochy są najbogatszym w zabytki krajem świata. Gdy zwiedzamy go, znajomość języka pozwala znacznie lepiej poznać nam ten fascynujący kraj. To też język „ojców” literatury europejskiej: Dantego, Petrarki, Boccaccia.

Język niemiecki

To jeden z najważniejszych języków świata. Znając go, możemy się porozumieć z ponad 100 milionami obywateli Europy.
Pisali w nim m.in. Goethe, Schiller, Thomas Mann czy Celan.
Nie uchodzi za język łatwy, ale gdy uczymy się go systematycznie, dostrzegamy jego piękno i logiczne reguły gramatyczne.
W naszym UTW APS lektor uczy tak, że burzy mit języka niemieckiego jako trudnego.

Język francuski

Język francuski znany jest nie tylko we Francji, ale na całym świecie! Posługuje się nim ponad 260 milionów ludzi na świecie. Francuski łatwo jest opanować w stopniu komunikacyjnym. Już po kilku lekcjach będziesz mógł przedstawić się i opowiedzieć o sobie w tym języku. Czy wiesz, że… takie słowa i wyrażenia jak krawat, sekret, konfitury, garaż, to przykłady zaledwie kilku z prawie 6 tys. polskich zapożyczeń z języka francuskiego.

Język chiński

Język chiński to brama do nowych doświadczeń, otwierająca przed nami fascynujący świat wschodniej kultury i tradycji. Jego znajomość pozwala na głębsze zrozumienie nie tylko języka, ale także chińskiej filozofii, sztuki, historii i społeczeństwa. Chiny, jako jedno z najstarszych cywilizacji na świecie, oferują bogactwo kulturowe, które można odkrywać przez naukę języka. Od tradycyjnych ceremonii parzenia herbaty po złożone kaligrafie, język chiński jest kluczem do zrozumienia i docenienia tych unikalnych aspektów kultury. 

Jakie mamy poziomy zaawansowania?

A1.1 - Początkujący: Dla osób zupełnie nowych w języku, nauka od podstaw.
A1.2 - Podstawowy: Dla osób z małym doświadczeniem, rozwijanie podstawowych umiejętności.
A1.3 - Wstęp do średniozaawansowanego: Przejście od podstaw do bardziej złożonych struktur językowych.
A2.1 - Średniozaawansowany: Dla osób z większym doświadczeniem, swobodniejsza komunikacja.
A2.2 - Wstęp do zaawansowanego: Przygotowanie do pełnego poziomu zaawansowanego, nauka złożonych wyrażeń.
A2.3 - Zaawansowany: Dla doświadczonych osób, swobodna komunikacja i zrozumienie złożonych tekstów.

Oferujemy także zajęcia indywidualne!

Obok szerokiej gamy standardowych kursów i zajęć, dumnie prezentujemy naszą specjalną ofertę – zajęcia indywidualne. Ta forma nauki zapewnia bardziej spersonalizowane podejście, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jeśli szukasz intensywnego kursu, dopasowanego do Twojego tempa i stylu nauki, zajęcia indywidualne są dla Ciebie idealne.

Brak Ograniczeń Wiekowych! Niezależnie od wieku, nasi lektorzy są przygotowani, by dostosować się do Twojego poziomu i potrzeb. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno młodsi, jak i seniorzy.

Lekcja Próbna – Tylko 40 zł! Chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia są dla Ciebie? Skorzystaj z oferty lekcji próbnej za jedyne 40 zł i przekonaj się na własne oczy o jakości naszego nauczania.

Dopłata do kursu intensywnego

349 za semestr
 • Dodatkowe 12 godzin zajęć (łącznie 24 godziny)
 • Zajęcia dwa razy w tygodniu
OFERTA LIMITOWANA

Kurs Intensywny z Języka Angielskiego i Hiszpańskiego

Dla tych, którzy chcą przyspieszyć swoją naukę i zanurzyć się w języku, oferujemy specjalny program intensywny! Ten dodatkowy kurs pozwala na pogłębienie wiedzy i praktyki języka w krótszym czasie.

Szczegóły kursu:

Dopłata: 349 zł.
Liczba godzin: Dodatkowe 12 godzin zajęć (Razem 24 godziny zajęć w semestrze)
Harmonogram: Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
Dostępność: Kurs intensywny dostępny jest wyłącznie dla grup z języka angielskiego o numerach A1.3, A2.1, A2.2 oraz dla wyłącznie dla grup z języka hiszpańskiego o numerach A1.3, A2.1, A2.2.

Chociaż kurs intensywny jest świetnym sposobem na szybsze przyswojenie materiału, jego wybór nie jest obowiązkowy. Jeśli preferujesz tradycyjne tempo nauki, cały czas dostępny jest standardowy kurs bez dodatkowych opłat.

Zachęcamy do skorzystania z tej wspaniałej okazji, by przyspieszyć swoją drogę do biegłości w języku! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

9175118 6461 removebg preview - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Możliwość Wykupienia Nagrań i Materiałów z Poprzedniego Semestru

Chcemy, aby nauka w naszych kursach była jak najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb uczestników. Dlatego oferujemy możliwość wykupienia dostępu do nagrań i materiałów z poprzedniego semestru za dodatkową opłatą 99 zł. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości, powtórzyć materiał, lepiej się przygotować do nowych wyzwań, lub po prostu uczyć się w swoim tempie.
Aby skorzystać zaznacz odpowiednią opcję w formularzu zapisu. Po dokonaniu opłaty, otrzymasz dostęp do wybranych materiałów.

Poniżej nasz zespół, to właśnie Oni tworzą nasz Uniwersytet

Elżbieta Kobryń - Prezes Stowarzyszenie Pro-Age i Koordynator UTW APS

Elżbieta

Prezes zarządu

IMG 0275 removebg preview - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Wiktor

Kierownik działu nauki języków obcych

image removebg preview 1 e1703076121597 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Ola

Kierownik działu marketingu

Projekt bez nazwy 22 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Bartosz

Specjalista ds. organizacji

Projekt bez nazwy 25 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Olivier

Specjalista ds. oprogramowania IT

image removebg preview 1 e1664908276665 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Agnieszka

Lektorka języka angielskiego

346106855 243311215044113 4853297936909075430 n removebg preview e1683891053980 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Ewelina

Lektorka języka angielskiego

stanislaw - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Stanisław

Lektor języka angielskiego

kacper - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Kacper

Lektor języka angielskiego

margit removebg e1678204408391 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Margit

Lektorka języka hiszpańskiego

WhatsApp Image 2023 12 19 at 20.21.05 removebg preview e1703074854254 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Guillermo

Native speaker języka hiszpańskiego

Lektor języka niemieckiego

Antoni

Lektor języka niemieckiego

dominika e1675679555153 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Dominika

Lektorka języka włoskiego

mkansad.fot - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Marta

Lektorka języka francuskiego

Dzidek Marcin removebg preview e1687172004365 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Marcin

Lektor języka chińskiego

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj 20 zł rabatu!

Kod rabatowy zostanie przesłany na Twój adres email. Promocja obowiązuję wyłącznie w przypadku zapisu na UTW + zajęcia językowe i nie łączy się z innym rabatami.

Zajęcia komputerowe

w cenie czesnego

pexels oleg magni 2058128 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Umiejętność obsługi komputera  w dzisiejszych czasach jest niezbędna dla każdego, dlatego w naszym UTW oferujemy zajęcia komputerowe.  Nauczymy Cię między innymi, jak: 

 • założyć Profil zaufany,  Konto pacjenta, aplikację mObywatel i inne potrzebne do codziennego funkcjonowania,
 • obsługiwać internetowe konto bankowe,
 • bezpiecznie kupować w internecie,
 • zamawiać różne usługi, np. wizytę u lekarza, 
 • korzystać z szerokiej oferty kulturalnej, m.in. z koncertów online transmitowanych z sal koncertowych na całym świecie. 

Więcej o tych zajęciach tutaj

Kawiarenka słuchacza

w cenie czesnego

W naszym uniwersytecie oferujemy spotkania online w „Kawiarence słuchacza”. Po czwartkowych wykładach każdy ze słuchaczy może podyskutować z innymi i wymienić się uwagami, spostrzeżeniami, wnioskami na ich temat. Mamy nadzieję, że dzięki tej formie między Państwem nawiążą się bliższe relacje i przyjaźnie.

pexels marcus aurelius 6787953 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Zajęcia gimnastyczne

w cenie czesnego

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak niezwykle ważne dla seniorów są odpowiednio dobrane ćwiczenia gimnastyczne. W naszym UTW APS proponujemy zajęcia gimnastyczne z dyplomowaną rehabilitantką i instruktorką pilates, mającą duże doświadczenie w pracy z ludźmi dojrzałymi.
Razem z nią będą Państwo mogli zadbać o swój kręgosłup, stawy oraz nauczyć się, jak prawidłowo oddychać i umiejętnie rozluźniać swoje ciało. Przekonają się również Państwo, jak doskonałym lekarstwem jest ruch dostosowany do wieku i możliwości każdego człowieka.
Dokładnie o tym, jak będą przebiegały zajęcia, można dowiedzieć się z filmu, który zamieszczamy obok.

Udogodnienia techniczne

nie musisz instalować żadnych aplikacji!

wszystko odbywa się za pomocą przeglądarki

Wystarczy laptop lub tablet

Wymagania do odtwarzania zajęć są minimalne

wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze!

W razie problemów służymy pomocą techniczną!

Wszystkie zajęcia są nagrywane!

bez dodatkowych opłat

Jeśli w czasie trwania wykładu lub warsztatów Państwo nie będą mogli wziąć w nich udziału, to nic straconego, ponieważ wszystkie zajęcia są nagrywane. Najczęściej już następnego dnia w zakładce „Poprzednie zajęcia” wszystkie materiały będą dostępne. Można z nich korzystać w dowolnym czasie do końca semestru. Nie ma żadnych żadnych ograniczeń. Każdy materiał można wielokrotnie odtwarzać. 

nagrane zajecia - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Przypominajka sms

bez dodatkowych opłat

Zapisując się na nasze zajęcia, mają Państwo gwarancję otrzymywania informacji za pomocą SMS-ów. Tą drogą przypominamy o wykładach, warsztatach i innych ważnych wydarzeniach zawsze z dwugodzinnym wyprzedzeniem. Jeśli na przykład wykład odbywa się o godz.17.00, to już o 15.00 otrzymają Państwo powiadomienie. W SMS-ie będzie również informacja o tematyce wykładu. Przed każdymi zajęciami językowymi również wyślemy SMS z przypomnieniem!

Zdjęcie przedstawiające telefon z przykładowym SMSem

Pomoc techniczna

Jeśli będą mieli Państwo jakikolwiek problem techniczny, pomożemy. Odbywa się to telefonicznie. Nasi dotychczasowi słuchacze bardzo chwalą to udogodnienie.
Korzystamy z dedykowanego systemu. Gdy ktoś do nas zadzwoni, widzimy jego profil i jeśli na przykład nie może się zalogować, pomagamy zresetować hasło.

W takiej sytuacji należy zadzwonić pod nr 12 312 53 28 i wybrać tonowo 3.

Hand holding smartphone mobile phone concept hand drawn cartoon art illustration - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Nasza platforma

Platforma UTW APS to serce naszej działalności edukacyjnej. Oferuje ona:

 1. Dostęp do Zajęć: Bezpośredni dostęp do wykładów, warsztatów i zajęć językowych.
 2. Narzędzia do Nauki Języków: Specjalne sekcje dedykowane nauce języków, w tym samodzielne nauki słówek.
 3. Elastyczność Nauki: Możliwość uczestniczenia w zajęciach na żywo oraz korzystania z nagrań, co pozwala na naukę w własnym tempie.
 4. Komunikacja z Wykładowcami i Lektorami: Ułatwiona komunikacja z nauczycielami i lektorami dla lepszego doświadczenia edukacyjnego.
 5. Wszechstronne Zasoby: Dostęp do szerokiego zakresu materiałów edukacyjnych i zdrowotnych dla wszechstronnego rozwoju.
utwaps.pl - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Najczęściej zadawane pytania

Wypełnij formularz zapisu na dostępny na tej stronie!

Czesne za semestr wynosi 129 zł. Za tę kwotę masz prawo uczestniczyć w wykładach, warsztatach, zajęciach dodatkowych, uzyskiwać pomoc techniczną, brać udział w dyskusjach w ramach Kawiarenki słuchacza.

Jedynie nauka języków obcych jest dodatkowo płatna i wynosi dla Słuchaczy UTW APS – 349 zł a dla osób chcących uczestniczyć tylko w zajęciach językowych – 429 zł

Możesz opłacić przelewem zwykłym, przekazem pocztowym oraz online za pomocą karty płatniczej, BLIKiem oraz szybkim przelewem ze wszystkich banków w Polsce.

Jeśli nie masz polskiego rachunku bankowego, możesz zapłacić bez dodatkowych opłat kartą online.

Semestr jesienny trwa od października do końca stycznia, a letni - od lutego do początku czerwca.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie online na naszym dedykowanym portalu.

Ważne: Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji. Łączysz się z nami za pomocą przeglądarki.

Tak, wszystkie zajęcia są nagrywane i publikowane do odtworzenia na stronie UTW, najpóźniej 72 godziny po zakończeniu transmisji na żywo. Jeśli na zajęciach były materiały dodatkowe, również otrzymasz do nich dostęp. Będą gotowe do pobrania przy nagraniu wideo.

W cenie czesnego zawarte są wszystkie usługi, oprócz nauki języków obcych. Dodatkowo raz w semestrze udostępniamy nasze archiwum wykładów. Dzięki temu możesz zobaczyć jeszcze więcej w tej samej cenie.

Zapisy trwają cały rok. Ponieważ wszystkie zajęcia są nagrywane, możesz dołączyć do nas w dowolnym czasie.

Na stronie UTW APS znaleźć można nasześ poprzednie wykłady, warsztaty i inne materiały, zarówno z poprzednich semestrów, jak i z aktualnego. 

Poza głównymi materiałami w zakładce „Dodatkowe materiały” znajdziesz m.in.: propozycje wycieczek, wykłady z innych uniwersytetów, filmy edukacyjne, filmy dotyczące szeroko pojętej sztuki. Oferujemy też nagrania ze słówkami z języka angielskiego oraz wiele filmów poświęconych zdrowiu.

Wystarczy laptop lub tablet z przeglądarką Google Chrome. Wymagania techniczne do logowania się i odtwarzania zajęć są minimalne.

Niezbędne jest jednak posiadanie kamery i mikrofonu podczas zajęć językowych i w czasie uczestnictwa w Kawiarence słuchacza.

Tak. Pomoc techniczna dla słuchaczy UTW polega na połączeniu telefonicznym z naszą infolinią. Można też kontaktować się mailowo. Posiadamy licencję na najpopularniejszy i zarazem najbezpieczniejszy program do zdalnej obsługi komputera. W razie poważniejszych kłopotów łączymy się z Twoim komputerem  i  rozwiązujemy problem. Zachęcamy do przeczytania opinii naszych słuchaczy na stronie „Opinie naszych słuchaczy”. Przekonają się wówczas Państwo, że potrafimy rozwiązać problemy szybko i profesjonalnie.

*Na początku semestru administrator dyżuruje tak długo, ile potrzeba, by rozwiązać Państwa problemy. Później jest dostępny od ponIedziałku do piątku telefonicznie od godz. 15.00 do 18.30 lub mailowo w pozostałym czasie.

Od marca 2020 r. prowadzimy zajęcia wyłącznie online na specjalnie do tego stworzonym portalu. Mamy już bardzo duże doświadczenie, więc nie zdarzają się nam błędy techniczne. Wszystko robimy profesjonalnie, ciekawie.
Zachęcamy do zapisów i kontaktu

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do udziału w naszych zajęciach.

Setki zadowolonych słuchaczy najlepiej świadczą o tym, że warto.

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas pod numer 12 312 53 28

OPINIE NASZYCH SŁUCHACZY O NAS

Wykłady super! możliwość powtórki jeżeli nie można uczestniczyć na bieżąco. Kawiarenka internetowa - miłe spotkania. Obsługa techniczna profesjonalna.
avatar gen116a618d264828083c35a256dc41a37f - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Maria
Słuchacz
Jestem bardzo zadowolna z zajęć oraz obsługi.
avatar gen116b46d80e2d071fe9ee0cf1a9c81626 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Magdalena
Słuchacz
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w projekcie UTW. Co tydzień są ciekawe wykłady teraz on line.Jest możliwość posłuchania zarówno w dniu wygłaszania a także w innym dogodnym terminie. Gorąco polecam
avatar gen35f7f295726f68f4fa3d8949a3c5236a e1684663501714 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Halina
Słuchacz
organizacja bardzo dobra, ciekawe wykłady, dobra komunikacja.
pexels anna shvets 5257313 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Elżbieta
Słuchacz
Genialna obsługa, pani Elżbieta to złoty człowiek. Jestem bardzo zadowolona. Natychmiast i profesjonalnie rozwiązywali moje problemy! Powiadomienia SMS to super sprawa.
avatar gen1140208cc499588a881da0708a97c045 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Maria
Słuchacz
Jestem studentką UTW Akademii Prądnicki Senior i polecam Wszystkim, ponieważ spełnia moje oczekiwania poprzez interesujące i bardzo ciekawe wykłady a także oferując różne zajęcia jak język obcy, gimnastyka itd. Polecam!
avatar gened5b501e3608f2400c5b097aeb598f0e - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online
Ula
Słuchacz
Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy ponad tylu Słuchaczy!
0

PRZYKŁADOWY WYKŁAD

Po odtworzeniu wykładu zachęcamy do zaglądnięcia na stronę prowadzącej wykład wytworniawypraw.pl