12 312 53 28  •  [email protected] •  

Logo UTW APS Uniwersytet Trzeciego Wieku Kraków Online

Zajęcia online dla seniorów

W jaki sposób odbywają się zajęcia online?

wykłady, warsztaty oraz zajęcia z angielskiego i gimnastyczne

Na tej stronie zobaczysz dlaczego warto się do nas zapisać!

Co możesz znaleźć na tej stronie?

UTW APS to największy Uniwersytet Trzeciego Wieku prowadzony w pełni Online. Mogą zapisać się do nas Polacy z całego świata! Oferujemy ciekawe wykłady i warsztaty oraz zajęcia dodatkowe takie jak angielskie z native speakerem oraz gimnastykę z rehabilitantem.
Aby zostać naszym słuchaczem wystarczy wypełnić formularz na stronie „Zapisy” i opłacić czesne 100 zł za semestr.
Poniżej zobaczysz naszą dokładną ofertę. Zachęcamy do zapisu!

Wykłady

w cenie czesnego

Zbudowaliśmy specjalny portal do oglądania naszych wykładów oraz prowadzenia spotkań. Wszystko jest proste w obsłudze a zarazem pełne funkcjonalności.

Po lewej można zobaczyć jak wygląda przykładowy wykład.

Na środku jest prezentacja, w prawym górym rogu widać wykładowcę a poniżej znajduję się czat gdzie słuchacze zadają pytania.

angielski z native speakerem

dodatkowo płatne

Angielski z native speakerem w UTW APS to nowość. Są to świetne zajęcia z profesjonalnym lektorem dla poczatkujących. Zajęcia odbywają się w małych grupach z jeden lektorem, dzięki czemu tempo jest dostosowane pod ciebie. Odkryjesz swoje możliwości, poznasz nowe osoby oraz rozwiniesz swoje umiejętności. Nauka angielskiego to także dobry trening dla mózgu. 

Wszystkie nagrania oraz materiały do nauki są dostępne przez cały semestr do użytku.

Więcej informacji tutaj

Zajęcia komputerowe

w cenie czesnego

pexels oleg magni 2058128 UTW APS

Oferujemy także zajęcia komputerowe! Podczas zajęć można nauczyć się m.i.n obsługi aplikacji rządowych(np. Profil zaufany, Konto pacjenta, mObywatel), jak bezpiecznie kupować w Internecie, obsługi bankowości w Internecie, rozrywki i bezpieczeństwa internetowego oraz wiele, wiele innych.

Prowadzone w ramach:
logo UTW APS
Więcej o tych zajęciach tutaj

Warsztaty

w cenie czesnego

Każde warsztaty to wyjątkowe wydarzenie w naszym UTW! Organizowane są zazwyczaj we wtorki lub środy około 2 razy w miesiącu.
Podczas warsztatów wszyscy słuchacze mogą włączyć kamery i mikrofony i dyskutować, zadawać pytania i reagować!
Warsztaty mogą też być interaktywne np. z szkolenia z obsługi komputera/smartfonu co kończy się uzyskaniem specjalnego certyfikatu.
W naszej ofercie posiadamy też warsztaty we współpracy z innymi firmami, m.i.n z florystki, obsługi komuterów, zdrowia.

Po lewej pokazujemy jak wyglądały warsztaty origami.

Zrzut ekranu 2021 11 4 o 15.33.51 censored UTW APS

Zajęcia gimnastyczne

w cenie czesnego

Zajęcia prowadzi dyplomowany instruktor z długoletnim doświadczeniem w pracy z seniorami. Wzmocnisz swój kręgosłup oraz mięśnie stabilizujące! Na naszych zajęciach nauczysz się spokojnie oddychać. 

kurs fotograficzny

w cenie czesnego

Na naszym UTW możesz poznać także tajne techniki fotografii!

man g99cefefb3 1920 UTW APS

dodatkowe materiały

w cenie czesnego

Strona Aktualności screen

Aktualności to strona gdzie publikujemy różne artykuły, np. ogłoszenia, życzenia, poradniki, linki do ciekawych filmów lub artykułów, ćwiczenia i inne. 

Możesz tam nie tylko czytać ciekawe artykuły ale także komentować i oceniać.

kawiarenka słuchacza

w cenie czesnego

Po każdym wykładzie Słuchacze mogą włączyć się do „Kawiarenki słuchacza” i dyskutować z innymi. Jest to forma takiego spotkania online.

pexels tatiana syrikova 3975590 UTW APS

wszystkie zajęcia są nagrywane!

w cenie czesnego

utwaps.pl poprzednie zajecia e1641939119387 UTW APS
Załóżmy że wtedy kiedy odbywa się wykład wypada państwu wizyta u np. lekarza. Nie ma problemu! Wykład nie przepada, następnego dnia jest dostępny na naszej stronie w zakładce “Poprzednie zajęcia” 

Po lewej można zobaczyć jak wygląda strona “Poprzednich wykładów” jest bardzo łatwa w obsłudze(jak właściwie wszystko:). Wystarczy tylko kliknąć i już można oglądać wszystkie wykłady z semestru.

Materiały można oglądać przez cały okres trwania semestru przez 24/7! Nie ma żadnych limitów.

pomoc techniczna

w cenie czesnego

Jeśli mają państwo choć najmniejszy problem pomożemy! Pomoc prowadzimy telefonicznie. Opinie naszych słuchaczy ją bardzo chwalą!

Korzystamy z dedykowanego systemu przez co po zadzwonieniu do nas nasz konsulat widzi twój profil i np. gdy nie możesz się zalogować może zresetować ci hasło.

Wystarczy zadzwonić pod 12 312 53 28 i wybrać tonowo 3

pexels tima miroshnichenko 5453837 UTW APS

przypominajka sms

w cenie czesnego

Screen SMS

Zapisując się do nas mają państwo gwarancje dostania SMS przed każdymi zajęciami. Biorąc na przykład wykłady, które zawsze odbywają się o 17:00, SMS przychodzi zawsze o 15:00. SMS są automatyczne i inteligenta przez co otrzymujecie w nim państwu odrazu temat wykładu.

SMS wykorzystujemy również do przesyłania innych ważnych informacji lub życzeń.

najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy Polaków z całego świata! Wystarczy że masz ukończone 55 lat, NIE musisz być na emeryturze, możesz nadal pracować i u nas uczestniczyć! Jeśli nie masz polskiego rachunku bankowego możesz zapłacić kartą online.

wypełnij formularz na stronie „Zapisy”

Aby uzyskać dostęp do wszystkich zajęć poza angielskim wystarczy że opłacisz tylko 100 zł za cały semestr! Nie ma żadnych ukrytych opłat.

Semestr jesienny trwa od października do końca stycznia
Semestr letni trwa od lutego do czerwca.

Zajęcia odbywają się w 100% online.

Nie ma problemu! Większość zajęć jest nagrywana i wrzucana do odtworzenia na naszej stronie po 24 godzin od zakończenia transmisji na żywo
*z wyłączeniem gimnastyki która jest dostępna cały czas do odtworzenia z wyprzedzeniem

Oczywiście! Zapraszamy osoby z całego świata oraz Polski.
Nie masz polskiego rachunku bankowego? To nie problem od teraz zapłacisz także kartą płatniczą online!

Wszystko! Po opłacie czesnych masz dostęp do absolutnie wszystkich naszych zajęć łącznie z tym że od czasu do czasu na tydzień udostępniamy nasze archiwum wykładów do oglądnięcia, przez co możesz zobaczyć jeszcze więcej w tej samej cenie!

Zapisy trwają od września do czerwca! Czyli czas okres naszego działania bez przerwy. 
Dlaczego? Ponieważ zajęcia które się już odbyły możesz nadrobić, ze względu że są nagrane i możesz je w każdej chwili oglądnąć.

Na naszej stronie w nagranych zajęciach odnajdziesz przede wszystkim nasze poprzednie wykłady, z twojego semestru oraz z tych poprzednich, do tego warsztaty. Poza podstawowymi rzeczami znajdziesz również zakładkę „Dodatkowe materiały” w której znajdziesz:
zwiedzania różnych miejsc, wykłady z innych Uniwersytetów, filmy edukacyjne, filmy plastyczne oraz malarskie, naukę słówek z angielskiego oraz wiele innych filmów i materiałów dotyczących zdrowia, życia, jedzenia, jogi itp.  

Wystarczy najprostszy laptop lub tablet, nie musi być on nowy! Wymagania do odtwarzania naszych wykładów są minimalne. 
Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach online potrzebowałbyś/aś również kamery mikrofonu

Nie ma problemu! Wystarczy że wiesz jak włączyć laptopa, jeśli potem nadarzy się jakikolwiek problem dzwoń do nas! Nasza pomoc techniczna pomoże raz dwa i przekona cię że zajęcia online są bajeczne!
Na początku semestru administrator dyżuruje tak długo jak może aby najszybciej załatwiać państwa problemy, potem jest dostępny od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 do godziny 18:30 telefonicznie lub mailowy w pozostałych godzinach.

Nasza pomoc techniczna działa telefonicznie pod numerem naszej infolinii lub mailowo. Posiadamy licencję na najpopularniejszy i zarazem najbezpieczniejszy program do obsługi zdalnej komputera przez w poważniejszych problemach możemy połączyć się z twoim komputerem i rozwiązać twój problem.
Zachęcamy do przeczytania opinii naszych słuchaczy na stronie „O nas” to przekonają się państwo że załatwiamy wszystko szybko i profesjonalnie!

*Na początku semestru administrator dyżuruje tak długo jak może aby najszybciej załatwiać państwa problemy, potem jest dostępny od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 do godziny 18:30 telefonicznie lub mailowy w pozostałych godzinach.

od marca 2020 roku ze względu na sytuacje epidemiologiczną prowadzimy zajęcia wyłącznie online na specjalnie do tego stworzonym portalu, ze względu na doświadczenie w zajęciach online. nie zdarzają już się nam błędy techniczne! Wszystko robimy profesjonalnie tak aby było bardzo ciekawie. Zachęcamy do zapisu i kontaktu!

Prawda że warto się do nas zapisać? Mamy setki zadowolonych słuchaczy!

Masz pytanie?
zachęcamy do kontaktu z nami pod numer 123 125 328!

OPINIE NASZYCH SŁUCHACZY O NAS

Wykłady super! możliwość powtórki jeżeli nie można uczestniczyć na bieżąco. Kawiarenka internetowa - miłe spotkania. Obsługa techniczna profesjonalna.
Jestem bardzo zadowolna z zajęć oraz obsługi.
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w projekcie UTW. Co tydzień są ciekawe wykłady teraz on line.Jest możliwość posłuchania zarówno w dniu wygłaszania a także w innym dogodnym terminie. Gorąco polecam
organizacja bardzo dobra, ciekawe wykłady, dobra komunikacja.
Genialna obsługa, pani Elżbieta to złoty człowiek. Jestem bardzo zadowolona. Natychmiast i profesjonalnie rozwiązywali moje problemy! Powiadomienia SMS to super sprawa.
Jestem studentką UTW Akademii Prądnicki Senior i polecam Wszystkim, ponieważ spełnia moje oczekiwania poprzez interesujące i bardzo ciekawe wykłady a także oferując różne zajęcia jak język obcy, gimnastyka itd. Polecam!

Tak! Zapraszamy osoby z całego świata

Osoby zagranicy zachęcamy do płatności poprzez kartą online w PLN. Na życzenia możemy udostępnić formularz do płatności w 130 różnych walutach. Taką prośbę należy zgłosić mailowo na adres [email protected]

Absolutnie nie! Korzystamy z ponad 200 punktów przekaźnikowych w 100 różnych krajach przez co masz pewność że nawet z drugiego końca świata nasza strona załaduje się w tym samym czasie.

Zajęcia na ten rok planowane są w formie hybrydowej:
Wykłady – 100% online(ze względu na słuchaczy z całej Europy)
Zajęcia dodatkowe – planowane hybrydowe z podziałem większości online
Warsztaty – planowane hybrydowe z podziałem większości online
Jeśli dane zajęcia będą odbywały się stacjonarnie zosatniesz poinformowany/a do tygodnia wcześniej, i będą się odbywały w okolicach Prądnika Czerwonego w Krakowie

Nie ma problemu! Większość zajęć jest nagrywana i wrzucana do odtworzenia na naszej stronie po 24 godzin od zakończenia transmisji na żywo

Również nie ma problemu! Czat w prawym dolnym rogu rozwiązuje ten problem. Jeśli jednak wolisz skontaktować sie z nami głosowo również udostępniamy taką możliwość na naszym portalu w zakładce „Kontakt”, wtedy połączysz się z nami poprzez połączenie internetowe przez swój komputer.

jeśli masz jeszcze jakieś pytanie napisz do nas na czacie w prawym dolnym rogu?

PRZYKŁADOWY WYKŁAD

Po odtworzeniu wykładu zachęcamy do zaglądnięcia na stronę prowadzącej wykład wytworniawypraw.pl