12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Życzenia Noworoczne od Zespołu UTW APS

Wraz z nadejściem Nowego Roku chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi serdecznymi życzeniami. To czas, kiedy wszyscy zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu, pełen nadziei, planów i oczekiwań. Dla naszego zespołu Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Nowy Rok to również okazja do refleksji nad minionym rokiem i podziękowania za Wasze wsparcie i zaangażowanie.

Zespół UTW APS pragnie życzyć Wam zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich Waszych marzeń i planów na nadchodzący rok. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele radości, sukcesów i niezapomnianych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Niech będzie to czas, który pozwoli Wam czerpać z życia pełnymi garściami i dążyć do osiągnięcia swoich celów.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą obecność i zaangażowanie w życie UTW APS. Dzięki Wam nasza społeczność rośnie i rozwija się każdego dnia. Nowy Rok to także czas na nowe wyzwania i cele, które zamierzamy osiągnąć w nadchodzących miesiącach. Mamy nadzieję, że będziecie z nami w tej podróży i razem będziemy mogli osiągnąć jeszcze więcej.

Pragniemy również podziękować naszym wykładowcom, pracownikom administracyjnym oraz wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju UTW APS. Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione, i to dzięki Wam możemy dążyć do jeszcze wyższych standardów na naszym Uniwersytecie.

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość i czekamy na kolejne wyzwania, które przyniesie Nowy Rok. Razem jesteśmy silniejsi, i mamy nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie nam wiele powodów do radości i dumy z osiągnięć naszej społeczności.

Dziękujemy, że jesteście z nami, i życzymy Wam wspaniałego, pełnego sukcesów i radości Nowego Roku!

Z wyrazami szacunku,
Zespół UTW APS

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.