12 312 53 28   •   [email protected] •

Logo UTW APS Uniwersytet Trzeciego Wieku Kraków Online

Rekrutacja

Co oferujemy?

– atrakcyjne wynagrodzenia,
– stałe zatrudnienie,
– szybkie wypłaty, nawet na kolejny dzień po otrzymaniu faktury,
– dogodne terminy zajęć,
– przyjazną atmosferę,
– pomoc metodyczną,
– konto Zoom, Google oraz pakiet Office na cały okres współpracy,
– możliwość rozwoju.

Twoje obowiązki:

Jedynym twoim obowiązkiem będzie przygotowanie i prowadzenie zajęć dla naszych Słuchaczy!

Poszukujemy lektora języka angielskiego!

Miejsce pracy: zdalnie

Uniwersytet Trzeciego Wieku Online prowadzimy wykłady, zajęcia i warsztaty dla seniorów. Działamy od 2015 roku. Nasza siedziba mieści się w Krakowie.

Szukamy osób zaangażowanych, uczciwych, komunikatywnych i lubiących pracę z seniorami, do prowadzenia zajęć grupowych na naszym UTW.

Semestr zimowy trwa od października do lutego, semestr letni trwa od marca do czerwca.

Współpraca długookresowa. Jedna lekcja trwa 60 minut.

Wszystkie nasze zajęcia są nagrywane, raz w miesiącu przeprowadzamy kontrolę.

Oczekujemy studiów magisterskich lub/oraz doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do Internetu.

Preferowana forma rozliczeń: faktura.

Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć komputerowych!

Wszystkie nasze zajęcia są nagrywane.

Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do Internetu.