12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

UTW APS dołącza do Ogólnopolskiej Karty Seniora

Wstęp

Uniwersytet Trzeciego Wieku (UTW APS) z radością ogłasza swoje dołączenie do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Ta inicjatywa otwiera nowe możliwości dla naszej akademickiej społeczności seniorów, umożliwiając im korzystanie z szeregu korzyści i udogodnień.

Tło i Cel

Ogólnopolska Karta Seniora to program, który ma na celu wspieranie seniorów poprzez zapewnienie im dostępu do rozmaitych zniżek i specjalnych ofert. UTW APS, zawsze dążąc do zapewnienia najlepszych warunków nauki i rozwoju dla seniorów, dołącza do tego programu, aby jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenie edukacyjne swoich studentów.

Korzyści dla Posiadaczy Karty Seniora

Seniorzy posiadający Ogólnopolską Kartę Seniora mogą teraz cieszyć się specjalnym rabatem w wysokości 20 zł na wszystkie zajęcia organizowane przez UTW APS. To znaczące udogodnienie ma na celu zachęcenie jeszcze większej liczby seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Uniwersytetu oraz do korzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszej instytucji. Rabat ten jest wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie przyjaznej i dostępnej przestrzeni edukacyjnej dla osób starszych.

Przyszłe Plany

W ramach dalszej współpracy z Ogólnopolską Kartą Seniora naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym każdy senior czuje się mile widziany i może w pełni rozwijać swoje pasje oraz umiejętności.

Podsumowanie

Zachęcamy wszystkich seniorów do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do naszej dynamicznej społeczności UTW APS. Dołącz do nas już dziś, aby odkryć nowe możliwości nauki i rozwoju, które oferujemy. Czekamy na Ciebie!

UTW Online APS compressed 1 1 - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.