12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Zachęcamy do odkrycia świata komunikacji z podcastem „Wspólny język”

Zachęcamy do odkrycia świata komunikacji z podcastem „Wspólny język”

W UTW APS zawsze szukamy wartościowych treści, które mogą wzbogacić nasze codzienne życie i dostarczyć inspiracji. Dlatego z wielką radością polecamy Wam podcast „Wspólny język”, który jest prawdziwą kopalnią wiedzy o tym, jak skutecznie komunikować się z innymi.

Podcast „Wspólny język” to cotygodniowa dawka inspirujących rozmów, prowadzonych przez Karolinę Labochę i Anetę Urbańską. W ich audycji gościnnie pojawiają się eksperci z różnych dziedzin, dzieląc się swoimi doświadczeniami i radami na temat efektywnej komunikacji. Nie zabraknie także lżejszych tematów, przy których można miło spędzić czas.

Aneta Urbańska, menadżerka z zawodu, wieczorami zamienia się w pasjonatkę podcastingu. Poza zarządzaniem biznesem, Aneta dzieli się swoją fascynacją na temat budowania mostów komunikacyjnych między ludźmi, zwierzętami, a nawet przedmiotami. Karolina Labocha natomiast, znana z prowadzenia szkoły językowej, w „Wspólnym języku” eksploruje różnorodne aspekty komunikacji, wprowadzając słuchaczy w świat fascynujących rozmów i historii.

Podcast jest dostępny na kilku platformach, co sprawia, że można go słuchać w dowolnym miejscu i czasie. Oto, gdzie możecie znaleźć odcinki „Wspólnego języka”:

Nie przegapcie okazji do zanurzenia się w fascynujący świat komunikacji z „Wspólnym językiem”. Odkryjcie, jak różnorodne może być postrzeganie świata i jak ważna jest umiejętność znajdowania wspólnego języka z innymi.

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.