12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Językowe zajęcia wakacyjne
dla seniorów online.

🇬🇧🇪🇸🇩🇪🇮🇹🇫🇷

Nauczycielami są doświadczeni lektorzy i native speakerzy.

Wszystkie nagrania oraz materiały do nauki są dostępne dla Słuchaczy przez cały semestr.

By uczyć się u nas języka obcego, nie trzeba być Słuchaczem UTW APS.

Wiele poziomów zaawansowania

Poziom początkujący - w 100% od podstaw, dla osób nie mających wcześniej kontaktu z danym językiem.
Poziom podstawowy - dla osób mających wcześniej mały kontakt z danym językiem.
Poziom średnio-zaawansowany - dla osób mających wcześniej większy kontakt z danym językiem.
Poziom zaawansowany - dla osób mających większe doświadczenie z danym językiem. Jest to specjalna grupa dla osób, które uczestniczą w naszych zajęciach już dłuższy czas lub uczyły się wcześniej tego języka.

Cena to tylko 399 zł

12 godzin zajęć
możliwość rozłożenie na raty
żadnych dodatkowych opłat

online meeting - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Nauka odbywa się w małych grupach. Tempo i sposób nauczania dostosowane są do każdego uczestnika zajęć.

conversation - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Poznasz nowy, niezwykle ciekawy język, który gwarantuje Ci różnorodne doznania intelektualne oraz nawiążesz nowe kontakty z osobami z całego świata.

online learning - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Zajęcia odbywają się online na naszym portalu. Dzięki temu, że są nagrywane, w każdej chwili możesz ćwiczyć i utrwalać materiał.

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia są prowadzone na poziomach: początkujący, podstawowy, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany.

Ewelina
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
początkującym

Stanisław
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
podstawowym oraz średnio-zaawansowanym

Agnieszka
Odpowiada za zajęcia na poziomie:
zaawansowanym

Język angielski otwiera drzwi do komunikacji na całym świecie. Nauka tego języka jest wartościowa w każdym wieku, zwłaszcza że jest on znacznie łatwiejszy niż nasz ojczysty język. Ponadto, wiele zapożyczeń we współczesnym języku polskim pochodzi właśnie z angielskiego.

JĘZYK HISZPAŃSKI

poziom początkujący, podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowanych

Nauczycielką prowadzącą lekcje jest Polka, która od wielu lat zamieszkuje w Meksyku. Obecnie język hiszpański, obok angielskiego, cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Wykorzystuje go ponad półtora miliarda osób, co przewyższa liczbę użytkowników języka chińskiego. Język ten jest powszechnie używany na różnych kontynentach. Uważa się go również za jedno z najprostszych języków do opanowania. Wszystkie te czynniki wskazują na ciągły wzrost zainteresowania nauką tego języka.

JĘZYK włoski

dla początkujących i średnio-zaawansowanych

Język włoski jest językiem urzędowym we Włoszech, Watykanie, Szwajcarii i San Marino. Uważa się go za łatwy do opanowania. Jest on piękny i melodyjny. Dowodem na to jest fakt, że prawie wszystkie słynne opery na świecie są wykonywane właśnie w tym języku. Włochy są krajem o największym bogactwie zabytków na świecie. Podczas zwiedzania tego fascynującego kraju, znajomość języka pozwala nam jeszcze lepiej poznać jego uroki. Ponadto, włoski jest językiem „ojców” literatury europejskiej, takich jak Dante, Petrarka i Boccaccio.

JĘZYK Niemiecki

dla początkujących i średnio-zaawansowanych

To jeden z najważniejszych języków świata. Znając go, możemy się porozumieć z ponad 100 milionami obywateli Europy.
Pisali w nim m.in. Goethe, Schiller, Thomas Mann czy Celan.
Nie uchodzi za język łatwy, ale gdy uczymy się go systematycznie, dostrzegamy jego piękno i logiczne reguły gramatyczne.
W naszym UTW APS lektor uczy tak, że burzy mit języka niemieckiego jako trudnego.

JĘZYK francuski

dla początkujących i średnio-zaawansowanych

Język francuski jest rozpoznawalny nie tylko we Francji, ale na całym globie! Używa go ponad 260 milionów osób na świecie. Jest on stosunkowo łatwy do opanowania na poziomie komunikacyjnym. Już po kilku lekcjach będziesz w stanie przedstawić się i opowiedzieć o sobie po francusku. Czy wiedziałeś, że słowa i wyrażenia takie jak krawat, sekret, konfitury i garaż to tylko kilka przykładów spośród prawie 6 tysięcy polskich zapożyczeń z języka francuskiego?

Wakacje pełne słów - Kursy językowe dla dojrzałych podróżników!

FAQ

?

Wypełnij formularz zapisu na dostępny na tej stronie!

Czesne za semestr wynosi 129 zł. Za tę kwotę masz prawo uczestniczyć w wykładach, warsztatach, zajęciach dodatkowych, uzyskiwać pomoc techniczną, brać udział w dyskusjach w ramach Kawiarenki słuchacza.

Jedynie nauka języków obcych jest dodatkowo płatna i wynosi dla Słuchaczy UTW APS – 349 zł a dla osób chcących uczestniczyć tylko w zajęciach językowych – 429 zł

Możesz opłacić przelewem zwykłym, przekazem pocztowym oraz online za pomocą karty płatniczej, BLIKiem oraz szybkim przelewem ze wszystkich banków w Polsce.

Jeśli nie masz polskiego rachunku bankowego, możesz zapłacić bez dodatkowych opłat kartą online.

Semestr jesienny trwa od października do końca stycznia, a letni - od lutego do początku czerwca.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie online na naszym dedykowanym portalu.

Ważne: Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji. Łączysz się z nami za pomocą przeglądarki.

Tak, wszystkie zajęcia są nagrywane i publikowane do odtworzenia na stronie UTW, najpóźniej 72 godziny po zakończeniu transmisji na żywo. Jeśli na zajęciach były materiały dodatkowe, również otrzymasz do nich dostęp. Będą gotowe do pobrania przy nagraniu wideo.

W cenie czesnego zawarte są wszystkie usługi, oprócz nauki języków obcych. Dodatkowo raz w semestrze udostępniamy nasze archiwum wykładów. Dzięki temu możesz zobaczyć jeszcze więcej w tej samej cenie.

Zapisy trwają cały rok. Ponieważ wszystkie zajęcia są nagrywane, możesz dołączyć do nas w dowolnym czasie.

Na stronie UTW APS znaleźć można nasześ poprzednie wykłady, warsztaty i inne materiały, zarówno z poprzednich semestrów, jak i z aktualnego. 

Poza głównymi materiałami w zakładce „Dodatkowe materiały” znajdziesz m.in.: propozycje wycieczek, wykłady z innych uniwersytetów, filmy edukacyjne, filmy dotyczące szeroko pojętej sztuki. Oferujemy też nagrania ze słówkami z języka angielskiego oraz wiele filmów poświęconych zdrowiu.

Wystarczy laptop lub tablet z przeglądarką Google Chrome. Wymagania techniczne do logowania się i odtwarzania zajęć są minimalne.

Niezbędne jest jednak posiadanie kamery i mikrofonu podczas zajęć językowych i w czasie uczestnictwa w Kawiarence słuchacza.

Tak. Pomoc techniczna dla słuchaczy UTW polega na połączeniu telefonicznym z naszą infolinią. Można też kontaktować się mailowo. Posiadamy licencję na najpopularniejszy i zarazem najbezpieczniejszy program do zdalnej obsługi komputera. W razie poważniejszych kłopotów łączymy się z Twoim komputerem  i  rozwiązujemy problem. Zachęcamy do przeczytania opinii naszych słuchaczy na stronie „Opinie naszych słuchaczy”. Przekonają się wówczas Państwo, że potrafimy rozwiązać problemy szybko i profesjonalnie.

*Na początku semestru administrator dyżuruje tak długo, ile potrzeba, by rozwiązać Państwa problemy. Później jest dostępny od ponIedziałku do piątku telefonicznie od godz. 15.00 do 18.30 lub mailowo w pozostałym czasie.

undraw Contact us re 4qqt - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Uniwersytet Trzeciego Wieku Online – UTW APS

Infolinia: 12 312 53 28
email: [email protected]

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Zapisz się już teraz!

platnosci - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

●  Wypełnij formularz,
●  zaznacz zajęcia w jakich chcesz uczestniczyć,
● wybierz formę płatności: przelew zwykły, przekaz pocztowy lub natychmiastowa płatność online,
● opłać wszystkie opłaty w ciągu 3 dni roboczych,
● po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dane logowania do portalu z zajęciami,
● przed pierwszymi zajęciami otrzymasz przypomnienie SMS!