12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Portal Flexi.pl ogłosił konkurs „Apetyt na życie”, którego celem jest ukazanie pokolenia 50+ jako ludzi aktywnych, pełnych pasji i zapału do życia. Inicjatywa ta ma na celu zwrócenie uwagi na ludzi w wieku 50+ jako grupę społeczną, która wciąż jest aktywna i realizuje się w wielu dziedzinach życia.

„Apetyt na życie” to konkurs dla ludzi, którzy nie przestają działać i spełniać swoje marzenia, niezależnie od wieku i płci. Konkurs ma na celu wyłonienie i docenienie osób 50+, które aktywnie realizują swoje pasje, angażują się w działania społeczne, tworzą i spełniają marzenia. W konkursie mogą wziąć udział także osoby działające w mikro społecznościach, grupach oraz na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie do 13 kwietnia 2023 r. Wśród nagród, które zostaną przyznane, znajdują się między innymi voucher obejmujący konsultacje rozwojowe, pobyt w hotelu ze SPA dla Laureata i Osoby Towarzyszącej, zaproszenie na sesję zdjęciową, torebka od Projektantki, zestawy produktów naturalnych, które składają się z serum, gua sha, jedwabnej opaski na oczy oraz jedwabnej gumki do włosów, ozdobnej torebki oraz zestawy rollerów do masażu twarzy 3D „Y” z kwarcem różowym, komplety książek, upominki do wykorzystania w drogeriach oraz towarzyskie gry literackie.

UTW APS jako partner gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie. To doskonała okazja, by pokazać, że wiek nie stanowi przeszkody w realizacji swoich marzeń i pasji. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i do wykorzystania swoich talentów oraz energii, by pokazać, jak wiele można osiągnąć, niezależnie od wieku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę portalu Flexi.pl i wysłać zgłoszenie zgodnie z zasadami opisanymi na stronie. Dzięki temu konkursowi można zdobyć fantastyczne nagrody oraz pokazać, że aktywność w wieku 50+ to norma, a nie wyjątek.

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.