12 312 53 28   •   [email protected] •  

Portal Flexi.pl ogłosił konkurs „Apetyt na życie”, którego celem jest ukazanie pokolenia 50+ jako ludzi aktywnych, pełnych pasji i zapału do życia. Inicjatywa ta ma na celu zwrócenie uwagi na ludzi w wieku 50+ jako grupę społeczną, która wciąż jest aktywna i realizuje się w wielu dziedzinach życia.

„Apetyt na życie” to konkurs dla ludzi, którzy nie przestają działać i spełniać swoje marzenia, niezależnie od wieku i płci. Konkurs ma na celu wyłonienie i docenienie osób 50+, które aktywnie realizują swoje pasje, angażują się w działania społeczne, tworzą i spełniają marzenia. W konkursie mogą wziąć udział także osoby działające w mikro społecznościach, grupach oraz na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie do 13 kwietnia 2023 r. Wśród nagród, które zostaną przyznane, znajdują się między innymi voucher obejmujący konsultacje rozwojowe, pobyt w hotelu ze SPA dla Laureata i Osoby Towarzyszącej, zaproszenie na sesję zdjęciową, torebka od Projektantki, zestawy produktów naturalnych, które składają się z serum, gua sha, jedwabnej opaski na oczy oraz jedwabnej gumki do włosów, ozdobnej torebki oraz zestawy rollerów do masażu twarzy 3D „Y” z kwarcem różowym, komplety książek, upominki do wykorzystania w drogeriach oraz towarzyskie gry literackie.

UTW APS jako partner gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie. To doskonała okazja, by pokazać, że wiek nie stanowi przeszkody w realizacji swoich marzeń i pasji. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i do wykorzystania swoich talentów oraz energii, by pokazać, jak wiele można osiągnąć, niezależnie od wieku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę portalu Flexi.pl i wysłać zgłoszenie zgodnie z zasadami opisanymi na stronie. Dzięki temu konkursowi można zdobyć fantastyczne nagrody oraz pokazać, że aktywność w wieku 50+ to norma, a nie wyjątek.

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.