12 312 53 28   •   [email protected] •  

Zmienia się logo UTW APS – zmiana to nie tylko kwestia wizualna!”

UTW APS to miejsce, gdzie seniorzy mogą poszerzać swoją wiedzę, rozwijać swoje zainteresowania i spędzać aktywnie czas. W ciągu wielu lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie i uznanie naszych słuchaczy. Zawsze staramy się oferować ciekawe i przyjazne zajęcia, które będą odpowiadać na potrzeby naszych słuchaczy.

Wprowadzenie nowego logo UTW APS to nie tylko kwestia wizualna. To symboliczne przejście do nowego etapu w rozwoju naszej organizacji. Nasze nowe logo odzwierciedla nasze wartości i cele. Jest ono dynamiczne, spójne i łatwe do zapamiętania. Jednocześnie żegnamy się z naszym starym logo, które było z nami od 2015 roku!

Nowe logo UTW APS to sygnał dla naszych słuchaczy, że chcemy iść z duchem czasu i rozwijać się wraz z nimi. Chcemy oferować coraz lepsze zajęcia, rozwijać nowe kierunki i działać innowacyjnie. Nowe logo to nasza wizja przyszłości i planów, które chcemy realizować.

Jedną z zalet nowego logo UTW APS jest jego elastyczność. Można go łatwo dopasować do różnych mediów, co pozwala na skuteczne dotarcie do naszych słuchaczy i przekazywanie im najważniejszych informacji.

Zmiana logo to zawsze wyzwanie, ale dla nas to również szansa. Szansa na to, aby jeszcze mocniej związać nasze wartości z naszym wizerunkiem i tym samym tym bardziej przybliżyć nas do naszych słuchaczy. Jesteśmy przekonani, że nowe logo UTW APS będzie dobrze kojarzone przez naszych słuchaczy i pomoże w budowaniu jeszcze silniejszej więzi z nimi.

Nowe logo zostało przygotowane w paru wersjach kolorystycznych.

W nowym logo UTW APS, identycznie jak w poprzednim, umieszczony jest obraz ptaka, który symbolizuje wiele wartości i cech, które są istotne dla naszej organizacji. Ptak jest symbolem wolności, odwagi, siły, wiedzy i ducha niezależności. Jest on również kojarzony z poszukiwaniem wiedzy i dążeniem do celów. W kontekście UTW APS, ptak symbolizuje naszą chęć do rozwoju i ciągłego poszukiwania nowych możliwości, a także naszą gotowość do podjęcia wyzwań i działania z pasją i zaangażowaniem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logo_utw.png

Powyższe logo zostało wprowadzone 15 kwietnia 2023 roku, zastąpi obecne logo w ciągu kilku najbliższych tygodni. Nowe logo UTW APS jest już dostępne na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Wkrótce pojawi się również na materiałach promocyjnych, ulotkach, plakatach i innych nośnikach, co pozwoli na lepsze zidentyfikowanie naszej organizacji przez naszych słuchaczy i osoby zainteresowane naszą działalnością.

Podsumowując, nowe logo UTW APS to zmiana, która umacnia naszą pozycję w środowisku edukacyjnym i nawiązuje do naszych wartości. Jest to sygnał, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i chcemy się rozwijać razem z naszymi słuchaczami. Mamy nadzieję, że nasze nowe logo przypadnie do gustu naszym słuchaczom i pomoże nam jeszcze bardziej się zbliżyć do nich.

zmiana logo utw aps - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.