12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Zmienia się logo UTW APS – zmiana to nie tylko kwestia wizualna!”

UTW APS to miejsce, gdzie seniorzy mogą poszerzać swoją wiedzę, rozwijać swoje zainteresowania i spędzać aktywnie czas. W ciągu wielu lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie i uznanie naszych słuchaczy. Zawsze staramy się oferować ciekawe i przyjazne zajęcia, które będą odpowiadać na potrzeby naszych słuchaczy.

Wprowadzenie nowego logo UTW APS to nie tylko kwestia wizualna. To symboliczne przejście do nowego etapu w rozwoju naszej organizacji. Nasze nowe logo odzwierciedla nasze wartości i cele. Jest ono dynamiczne, spójne i łatwe do zapamiętania. Jednocześnie żegnamy się z naszym starym logo, które było z nami od 2015 roku!

Nowe logo UTW APS to sygnał dla naszych słuchaczy, że chcemy iść z duchem czasu i rozwijać się wraz z nimi. Chcemy oferować coraz lepsze zajęcia, rozwijać nowe kierunki i działać innowacyjnie. Nowe logo to nasza wizja przyszłości i planów, które chcemy realizować.

Jedną z zalet nowego logo UTW APS jest jego elastyczność. Można go łatwo dopasować do różnych mediów, co pozwala na skuteczne dotarcie do naszych słuchaczy i przekazywanie im najważniejszych informacji.

Zmiana logo to zawsze wyzwanie, ale dla nas to również szansa. Szansa na to, aby jeszcze mocniej związać nasze wartości z naszym wizerunkiem i tym samym tym bardziej przybliżyć nas do naszych słuchaczy. Jesteśmy przekonani, że nowe logo UTW APS będzie dobrze kojarzone przez naszych słuchaczy i pomoże w budowaniu jeszcze silniejszej więzi z nimi.

Nowe logo zostało przygotowane w paru wersjach kolorystycznych.

W nowym logo UTW APS, identycznie jak w poprzednim, umieszczony jest obraz ptaka, który symbolizuje wiele wartości i cech, które są istotne dla naszej organizacji. Ptak jest symbolem wolności, odwagi, siły, wiedzy i ducha niezależności. Jest on również kojarzony z poszukiwaniem wiedzy i dążeniem do celów. W kontekście UTW APS, ptak symbolizuje naszą chęć do rozwoju i ciągłego poszukiwania nowych możliwości, a także naszą gotowość do podjęcia wyzwań i działania z pasją i zaangażowaniem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logo_utw.png

Powyższe logo zostało wprowadzone 15 kwietnia 2023 roku, zastąpi obecne logo w ciągu kilku najbliższych tygodni. Nowe logo UTW APS jest już dostępne na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Wkrótce pojawi się również na materiałach promocyjnych, ulotkach, plakatach i innych nośnikach, co pozwoli na lepsze zidentyfikowanie naszej organizacji przez naszych słuchaczy i osoby zainteresowane naszą działalnością.

Podsumowując, nowe logo UTW APS to zmiana, która umacnia naszą pozycję w środowisku edukacyjnym i nawiązuje do naszych wartości. Jest to sygnał, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i chcemy się rozwijać razem z naszymi słuchaczami. Mamy nadzieję, że nasze nowe logo przypadnie do gustu naszym słuchaczom i pomoże nam jeszcze bardziej się zbliżyć do nich.

zmiana logo utw aps - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.