12 312 53 28   •   [email protected] •  

Rozpoczynamy zapisy na nowy semestr!

Z niecierpliwością i entuzjazmem ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na nowy semestr w Uniwersytecie Trzeciego Wieku APS. Przygotowaliśmy szereg innowacji i ulepszeń, aby nasza oferta edukacyjna była jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy. W tym semestrze szczególną uwagę poświęcamy rozbudowie naszych kursów językowych, wprowadzeniu nowych funkcjonalności oraz oferowaniu zajęć w formule online, która otwiera nowe możliwości dla nauki i interakcji.

Co Przygotowaliśmy w Nowym Semestrze?

 1. Rozbudowa Oferty Językowej: Z dumą prezentujemy aż 24 grupy językowe. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, znajdziesz kurs dopasowany do swojego poziomu. Oczywiście jak zawsze w naszej ofercie język angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski oraz chiński!
 2. Intensywne Kursy Językowe: Dla chętnych przyspieszenia nauki angielskiego i hiszpańskiego oferujemy specjalne kursy intensywne.
 3. Dostęp do Materiałów z Poprzedniego Semestru: Umożliwiamy wykupienie materiałów edukacyjnych z poprzednich sesji, co jest idealne dla osób chcących powtórzyć lub nadrobić zaległości.
 4. Indywidualne Konsultacje z Lektorem: Zapewniamy możliwość dodatkowo płatnych indywidualnych spotkań z lektorami, co jest fantastyczną okazją do personalizacji procesu nauki.
 5. Rozbudowane Materiały dla Słuchaczy: Dostarczamy jeszcze więcej zasobów edukacyjnych, aby wspierać waszą naukę na każdym kroku.
 6. Ulepszony System Nagrania Zajęć: Dostęp do nagrań poprzednich zajęć staje się łatwiejszy i bardziej intuicyjny.
 7. Całodobowa Infolinia: uruchomiliśmy całodobowe centrum przyjmowania zgłoszeń, aby jeszcze lepiej reagować na wszelkie problemy. Nasza infolinia działa 24/7. W dni robocze w godzinach od 10:00 do 19:00 będzie możliwość połączenia bezpośrednio z naszym biurem. Poza tymi godzinami oraz w dni wolne połączenie zostanie automatycznie przekierowane do centrum przyjmowania zgłoszeń. Tam można zgłosić różne problemy, na przykład właśnie brak nagrania z lekcji. Zapewniamy, że takie awarie będą naprawiane nawet w ciągu 3 godzin od zgłoszenia, również w dni wolne.

Informacje o Cenach i Harmonogramie

 • Ceny: Mimo nieznacznej podwyżki rat, ceny przy płatności z góry pozostają na tym samym, przystępnym poziomie. Szczegółowe informacje o cenach dostępne są tutaj.
 • Harmonogram: Pełen harmonogram zajęć na nowy semestr można znaleźć tutaj.

Start Zajęć i Zapisy

 • Data Rozpoczęcia Zajęć: Zapiszcie w kalendarzach – startujemy 22 lutego!
 • Zapisy:
  • Nowi uczestnicy: Zapraszamy do rejestracji poprzez ten link.
  • Obecni uczestnicy: Kontynuujcie swoją edukacyjną podróż, rejestrując się na kolejny semestr tutaj.

Dlaczego warto zapisać się do Uniwersytetu Trzeciego Wieku APS?

Oto kilka powodów, które przekonują, że jest to świetna decyzja:

 1. Bogata Oferta Edukacyjna: W UTW APS będziesz mieć możliwość wyboru spośród szerokiego zakresu kursów i zajęć. Nauka języków obcych, jak angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski czy chiński, otworzy przed Tobą nowe horyzonty. Ponadto, wykłady, warsztaty oraz zajęcia artystyczne i gimnastyczne pozwolą Ci rozwijać się w różnych obszarach.
 2. Dostępność i Elastyczność: UTW APS oferuje zajęcia online, co daje Tobie wolność wyboru, jak i gdzie chcesz się uczyć. Dodatkowo, dostęp do nagrań po każdym zajęciu umożliwi Ci naukę w Twoim własnym tempie, co jest bardzo wygodne.
 3. Społeczność i Integracja: UTW APS to nie tylko miejsce nauki, ale także społeczność, w której będziesz mógł/mogła spotykać się z innymi seniorami. Wymiana doświadczeń, tworzenie nowych przyjaźni i uczestnictwo w różnych wydarzeniach to cenne aspekty życia społecznego.
 4. Rozwój Osobisty i Umysłowy: Regularna nauka i aktywność umysłowa są kluczowe dla utrzymania dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. W UTW APS będziesz miał/miała okazję do ciągłego rozwoju, co jest niezwykle satysfakcjonujące.
 5. Dostosowanie do Twoich Potrzeb: Programy i kursy są dostosowane do potrzeb i możliwości seniorów, co daje Tobie poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas nauki.
 6. Nowoczesne Technologie: Uczestnictwo w zajęciach online to także świetna okazja do nauki obsługi nowoczesnych technologii. To ważna umiejętność w dzisiejszym świecie, która pomoże Ci być na bieżąco.

Zapisując się do UTW APS, będziesz miał/miała możliwość aktywnego i satysfakcjonującego spędzania czasu. Każdy dzień przyniesie Ci nowe możliwości do nauki i rozwoju. To miejsce, gdzie możesz realizować swoje pasje i zainteresowania.

Podsumowanie

Nowy semestr w UTW APS to nie tylko nauka i rozwój, ale także możliwość dołączenia do społeczności, która ceni wiedzę, wzajemne wsparcie i rozwój. Czekamy na Ciebie, aby razem odkrywać nowe horyzonty nauki i rozwoju osobistego.

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.