12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Najlepszy Prezent Świąteczny dla Seniora – Karta Podarunkowa do UTW APS

Święta to czas radości, miłości i dzielenia się z bliskimi. W tym wyjątkowym okresie chcemy obdarować naszych seniorów czymś, co przyniesie im radość, wiedzę oraz możliwość rozwoju. Uniwersytet Trzeciego Wieku APS ma idealną propozycję – kartę podarunkową, która jest doskonałym prezentem świątecznym dla seniorów.

Dlaczego Karta Podarunkowa UTW APS to Idealny Prezent?

 1. Edukacja i Rozrywka w Jednym: UTW APS oferuje bogaty program zajęć edukacyjnych i rozwojowych. Z językiem angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, francuskim oraz chińskim, seniorzy mają szansę poszerzyć horyzonty, podtrzymać umiejętności językowe, a nawet nauczyć się nowego języka.
 2. Zajęcia na Żywo i Dostęp do Nagrań: W UTW APS rozumiemy, że każdy ma różne harmonogramy i preferencje uczenia się. Dlatego oferujemy nie tylko zajęcia na żywo, ale również dostęp do nagrań wszystkich sesji przez cały semestr oraz miesiąc po jego zakończeniu. Ta elastyczność pozwala seniorom na przeglądanie materiałów w dogodnym dla nich czasie i tempie.
 3. Wszechstronne Zajęcia: Oferujemy nie tylko lekcje językowe, ale również wykłady, warsztaty dietetyczne, finansowe, artystyczne, zajęcia komputerowe i gimnastyczne. Te różnorodne aktywności zapewniają holistyczne podejście do nauki i rozrywki.
 4. Elastyczność i Wygoda: Z naszymi spotkaniami online, seniorzy mogą uczestniczyć w zajęciach bez konieczności wychodzenia z domu. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w zimowe miesiące.
 5. Różne Opcje Cenowe: Karty podarunkowe są dostępne na różne kwoty, dając możliwość dopasowania prezentu do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Oferujemy różne pakiety, takie jak:
  • 129 zł za semestr: Wykłady, warsztaty oraz zajęcia dodatkowe.
  • 478 zł za semestr: Wykłady, warsztaty, zajęcia dodatkowe oraz dowolne zajęcia językowe (12 godzin na semestr).
  • 429 zł za semestr: Dowolne zajęcia językowe (12 godzin na semestr).

Podarowanie karty podarunkowej UTW APS to nie tylko prezent w formie materialnej, ale przede wszystkim inwestycja w rozwój intelektualny i społeczny seniorów. To sposób na pokazanie, że dbamy o ich aktywność umysłową i chcemy, aby cieszyli się każdym dniem, ucząc się czegoś nowego.

W tym świątecznym sezonie, zaskocz swoich bliskich kartą podarunkową UTW APS. To prezent, który pozostanie z nimi na długo, przynosząc radość i nowe umiejętności. Niech ten świąteczny czas będzie pełen nauki, rozwoju i niezapomnianych wrażeń z UTW APS.

Podaruj swoim bliskim prezent, który łączy w sobie naukę, technologię i wygodę – kartę podarunkową UTW APS. To nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość doświadczenia nowoczesnej edukacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Z UTW APS każdy senior ma szansę na aktywne i satysfakcjonujące spędzanie czasu, niezależnie od miejsca i czasu.

Jeśli zdecydowałeś się obdarować bliskiego kartą podarunkową UTW APS, możesz to zrobić łatwo i szybko, odwiedzając stronę: Obdaruj Bliską Ci Osobę. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz proste instrukcje dotyczące zakupu. Wybierz najlepszą opcję, która odpowiada potrzebom i zainteresowaniom Twojego bliskiego, i spraw im niezapomniany prezent tego świątecznego sezonu.

W UTW APS wierzymy, że edukacja to dar, który trwa wiecznie. Niech ta wyjątkowa karta podarunkowa będzie kluczem do nowych doświadczeń, wiedzy i radości dla Twoich bliskich. Święta to idealny czas, aby pokazać, jak bardzo nam zależy – a co może być lepszym sposobem niż dar edukacji i rozwoju?

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.