12 312 53 28   •   [email protected] •  

Logo UTW APS - Uniwersytet Trzeciego Wieku Online

Odkryj Nowe Horyzonty Językowe z Bezpłatnymi Lekcjami Angielskiego i Hiszpańskiego!

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje językowe horyzonty. Uniwersytet Trzeciego Wieku APS zaprasza Was na dwie wyjątkowe, bezpłatne lekcje próbne: angielskiego i hiszpańskiego. To niepowtarzalna okazja, aby rozpocząć lub kontynuować swoją językową przygodę w miłej i wspierającej atmosferze.

  1. Angielski z Kacprem Wiewiórką – Spotkajmy się w piątek, 16 lutego o 16:00 online na Zoomie, aby odkryć radość z nauki angielskiego pod okiem doświadczonego lektora. To idealna szansa, aby sprawdzić, jak wyglądają nasze kursy grupowe oraz indywidualne i zdecydować, czy chcecie dołączyć na dłużej.
  2. Hiszpański z Guillermo – Przyłączcie się we wtorek, 13 lutego o 16:00, by zanurzyć się w języku i kulturze hiszpańskojęzycznej. Guillermo, native speaker z Meksyku, zapewni Wam nie tylko wiedzę językową, ale i niesamowitą energię. To idealna okazja, aby zasmakować języka hiszpańskiego w akcji!

Obie lekcje są bezpłatne i niezobowiązujące. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami! Aby się zapisać, odwiedźcie naszą stronę internetową i wypełnijcie formularz rejestracyjny.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe i spotkać się z pasjonującymi ludźmi. Do zobaczenia online!

Link do zapisów na angielski: UTW.org.pl/free-eng
Link do zapisów na hiszpański: UTW.org.pl/HiszTalk

Dołączcie do nas i odkryjcie radość nauki w miłym towarzystwie!

Inni czytali również

Udostępnij

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Proszę spróbuj ponownie.
Twój formularz został wysłany, sprawdź swój adres email aby potwierdzić!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.